Nasza Historia

Cześć!

Tu Aneta i Piotrek! Jesteśmy parą, która postanowiła żyć zdrowo.

Zmęczeni, utuczeni i zestresowani powiedzieliśmy sobie dość! Chcemy być zdrowi, piękni, pełni energii i szczęśliwi… Ale powiedzcie sami, kto by nie chciał?

Okazało się, że droga którą wybraliśmy nie jest łatwa. Dlatego też eksploatujemy najgłębsze zakamarki Internetu, jesteśmy stałymi bywalcami bibliotek i księgarni, męczymy wielu specjalistów w swoich dziedzinach, wylewamy siódme poty na siłowni i podczas wielu różnorodnych zajęć w poszukiwaniu informacji i wiedzy o tym, jak się odżywiać i co robić, by czuć się dobrze, wyglądać świetnie i przy tym dobrze się bawić. Wierzymy, że by dojść do ideału nie trzeba drakońskich diet, samych wyrzeczeń i ćwiczeń, które doprowadzają nas do łez. Szybko doszliśmy do wniosku, że nie chcemy zdobytych informacji traktować jak wiedzy tajemnej. Pragniemy by innym też żyło się lepiej. Dlatego też postanowiliśmy dzielić się z wami naszymi odkryciami na łamach bloga i w social media.

Naszym celem jest przekazywanie informacji, opinii oraz pomoc w projektowaniu i wdrażaniu zdrowego trybu życia, niezależnie kim jesteście i jaki tryb życia prowadzicie obecnie, w taki sposób by dawało Wam to wiele radości i sprawiało przyjemność tak jak nam.

Trzymajcie się cieplutko!

Niech moc będzie z Wami!